Новости

Последние события

Мэр Одессы вновь встретился с владельцами квартир, разрушенных и поврежденных 2 марта. Фото

Мер Одеси Геннадій Труханов провів чергову зустріч із мешканцями будинку, який був пошкоджений внаслідок дронової атаки 2 березня.

Наразі Державною академією будівництва та архітектури підготовлено Технічний звіт. Документ потребує затвердження обласною комісією ТЕБ і НС, а також  Виконкомом Одеської міськради, який планується провести вже цієї п'ятниці, 15 березня.

Згідно з Технічним звітом 18 квартир лівої частини крайньої парадної визнані знищеними. А 18 квартир правої частини - пошкодженими. Від цього залежатиме й розмір компенсації за державною програмою єВідновлення. 

«За встановленими державою розрахунками в цьому районі - це 535 доларів за квадратний метр знищеного житла. Провів перемовини на рівні Кабінету Міністрів України  щодо підвищення розміру компенсації. Про результати Кабмін повідомить нас вже найближчим часом. У будь-якому разі ніхто не залишиться без житла», - заспокоїв мер Одеси.

Щодо квартир, які визнані пошкодженими, - найближчим часом будуть проведені демонтаж аварійних конструкцій, а також укріплення стін будинку. 

Крім того, людям допоможуть подати документи на отримання компенсації в рамках програми єВідновлення за пошкоджене житло.

Як отримати компенсацію за знищене війною житло

КОМПЕНСАЦІЯ ЗА ПОШКОДЖЕНІ ОБ’ЄКТИ

КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ЗНИЩЕНІ ОБ’ЄКТИ